2002 yılında İzmir’de kurulan Özel Gazi Hastanesi, pek çok farklı branşta insanlara hizmet sunmaktadır. Profesyonel doktor kadrosu ve güler yüzlü personelleriyle kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından beğeni toplayan bir hastane olan Özel Gazi Hastanesi, hizmetlerini hijyenik şartlar altında sunmaktadır.

Hastane içerisinde hasta alımı yapılan branşlar arasında Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ve Algoloji yer almaktadır.

Özel Gazi Hastanesi aynı zamanda çağrı merkezi numarasına da sahiptir. Özel Gazi Hastanesi çağrı merkezini arayarak randevu alabilir, hastane, branş ve doktorlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. 0232 464 79 79 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezine aynı zamanda istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de belirtebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!