İzmir’de hizmet veren ve en kapsamlı hizmet sunan Özel Egepol Hastanesi, sizlere en iyi sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Hizmet alanları son derece geniş olan Özel Egepol Hastanesi, teknolojik altyapısını sürekli olarak yenileyen bir hastane olarak dikkat çekmektedir. Uzman doktorları ve profesyonel personelleri ile hizmet veren Özel Egepol Hastanesi, sağlığınıza kavuşabilmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Kendi içerisinde pek çok farklı alanda sağlık hizmeti sunan Özel Egepol Hastanesi, online randevu alabilmenizi de sağlamaktadır. Telefon numarası üzerinden randevu işlemini yapabileceğiniz Özel Egepol Hastanesi aynı numara üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Özel Egepol Hastanesi’nden randevu almak isterseniz 0850 850 35 35 numarasını tuşlayabilirsiniz.

0850 850 35 35 numarası üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. O günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verecek olan Özel Egepol Hastanesi çağrı merkezi sayesinde çözemediğiniz tüm sorunları çözebilir ve randevu alarak muayene tarihinizi kesinleştirebilirsiniz.

Yeni nesil teknolojilerden kurulduğu ilk günden beri yararlanmayı ihmal etmeyen Özel Egepol Hastanesi, İzmir’in en iyi sağlık hizmeti veren hastaneleri arasında yer almaktadır.  

Çağrı merkezini puanlayın!