Türkiye’de yükseköğretim olarak adlandırılan kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamlayan ve sonrasında isteyen kişiler diledikleri zaman kazandıkları üniversitelerde eğitimlerini görmeye devam edebilirler.

Üniversiteler 4 yıllık lisans eğitimi ile birlikte ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora gibi farklı akademik alanlarda kendinizi geliştirebileceğiniz alanları sizlere sunmaktadır. Türkiye’de yer alan bütün şehirlerde ise en az bir adet üniversite yer almaktadır.

Okan Üniversitesi’de bu üniversiteler arasındadır. 1999 yılında Tuzla’da kurulan Okan Üniversitesi, İstanbul ilinin Tuzla ilçesinde ana yerleşkesi bulunan bir üniversitedir. Okan Üniversitesi’nde yer alan fakülteler ve bölümler arasında Fakülteler Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim Fakültesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Hukuk Fakültesi Mühendislik Fakültesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Enstitüler Fen Bilimleri Enstitüsü Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksekokullar Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Meslek Yüksekokulları Meslek Yüksek Okulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yer almaktadır.

Okan Üniversitesi’nin 0216’lı çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Öğrenci işlerine bağlanarak bütün öğrencilik işlemleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz. Öğrenci işlerine bağlanmak isterseniz 0216 677 16 30 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!