2007 yılında Soner Yalçın tarafından kurulan haber portal sitesi, Türkiye’nin en fazla konuşulan haber siteleri arasında yer almaktadır. Ele aldıkları özel konular ve haberler ile adını sık sık duyurmayı başaran Odatv, analiz, siyaset, güncel, ekonomi, medya, spor, magazin ve kültür sanat gibi kategorilerde haberler sunmaktadır.

Tarafsız haberciliği ile dikkat çeken Odatv, doğru haberleriyle toplumun büyük bir kesimi tarafından takip edilmektedir. Türkiye genelindeki web siteleri arasında 98. sırada yer alan Odatv her geçen gün büyümeye devam etmektedir. En güncel haberleri en hızlı şekilde sunan Odatv günün her anında güncellenen bir internet sitesine sahiptir.

Odatv’nin aynı zamanda çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi vasıtasıyla haber niteliği taşıyan bir olayı ihbar edebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi üzerinden kaldırılmasını ya da değiştirilmesini talep ettiğiniz bir haberi de belirtebilirsiniz. İstek, soru, görüş ve önerileriniz için de Odatv çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Odatv’nin çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0216 449 32 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Odatv yetkilileri o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt vererek sorunlarınızı dinleyecektir. Çözüme ulaşmasını istediğiniz durumlar için çağrı merkezini günün her anında arayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!