1978 yılında New York’ta kurulan kadın ayakkabı markası Nine West, üretimini üstlendiği özel tasarımlı ayakkabıların satışını yapmaktadır. Birbirinden özgün tasarımlı, değerli ve yenilikçi tasarımlara sahip olan Nine West, 78’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Türkiye’de ise Nine West markası 1997 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir.

Nine West ürünleri arasında Topuklu Ayakkabı, Babet ve Düz Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Stiletto, Sandalet, Terlik, Bot, Enzo Angiolini, Anne Klein, Easy Spirit, Burnu Açık Topuklu, Dolgu Topuklu Ayakkabı, Arkası Açık, Sivri Burun Ayakkabı, Abiye Ayakkabı, Platform Ayakkabı, Kısa Topuklu, Dolgu Topuk, Terlik, Kısa Topuklu, Sandalet, Abiye Ayakkabı, Platform, Sandalet, Dolgu Topuklu, Sandalet, Düz Sandalet, Topuklu Sandalet, Burnu Açık Topuklu, Abiye Sandalet, Kısa Topuklu Sandalet, Düz Terlik, Çapraz Çanta, Omuz Çantası, Portföy Çanta, Deri Çanta Koleksiyonu, Sırt Çantası, El Çantası, ve Cüzdan yer almaktadır.

Nine West markasının aynı zamanda 0850’li bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Nine West’in çağrı merkezini arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında da destek alabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebileceğiniz çağrı merkezine 0850 502 48 88 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!