7 Ağustos 2018 tarihinde güncellendi.

2006 yılından beri internet üzerinden satışlarına devam eden Nadir Kitap, müşteri memnuniyetini dikkate alan bir alışveriş sitesidir. Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi tarafından yönetilen Nadir Kitap internet sitesi, diğer e-ticaret platformları ile benzerlik taşımaktadır.

Nadir Kitap sitesinde kişisel olarak kitaplarınızı satışa çıkartabilir ve kitapçı iseniz kitaplarınızı Nadir Kitap üzerinden satabilirsiniz. Uzun yıllar önce basımı durdurulan kitapları da Nadir Kitap internet sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Herkesin ürün ekleyip satabileceği ve piyasada görülmeyen, arayıp bulamadığınız kitapları tek bir tıklama ile bulabileceğiniz Nadir Kitap’ın 0216’lı çağrı merkezi iletişim numarası mevcuttur. Çağrı merkezini kullanarak Nadir Kitap üzerinden yaşadığınız teknik problemleri çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0216 481 80 85 numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı numaradan siparişinizin kargo durumu hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz için internet sitesinde yer alan ilgili siparişler bölümünü kontrol edebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!