2013 yılında Doğuş Grubu öncülüğünde kurulan N11, Türkiye’nin en önemli e-ticaret platformları arasında yer almaktadır. Doğuş Grubu ve Güney Koreli SK Grup ile ortak olan Doğuş Planet, N11 sitesinin yönetiminden ve denetiminden de sorumludur. 2013 yılının Mart ayında alışveriş tutkunları ile buluşan N11’in müşteri kitlesi son derece yüksektir.

GittiGidiyor sitesinde yer alan mağaza sistemi N11’de de bulunmaktadır. Pek çok kişi mağaza olarak N11’e üye olabilir ve ürünlerini mağazalarında satabilmektedir. 2017 yılında yapılan son araştırmalara göre N11’in 6 milyondan fazla üyesi olduğu ortaya çıkmıştır. 30 milyonu aşkın ürün çeşitliliği ve 20 bin üzerinde mağazası olan N11, özel kampanyaları ve özel indirimleri ile de en fazla tercih edilen e-ticaret sitelerinden olmayı başarmıştır.

Kısa sürede hızlı bir şekilde büyüyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile dikkat çeken N11’in çağrı merkezi hizmeti de bulunmaktadır. 0850’li çağrı merkezi üzerinden hizmet veren N11’e haftanın her günü ve her saatinde bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz. N11’de yer alan ürünler, hesabınız ile ilgili detaylar, ürün teslimatı ve alışveriş sorunlarınız ile ilgili olarak 0850 333 00 11 numarasını kullanabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için de aynı numarayı kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!