N11 Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret siteleri arasında yer alan N11, ev aletleri, bahçe malzemeleri, giyim, spor aletleri ve daha pek çok farklı ürün kategorisinde hizmet sunmaktadır. Ziyaretçilerine güvenilir ve kaliteli bir şekilde online alışveriş yapabilme imkanı sunan N11, milyonlarca ürün çeşitliliğiyle farklı mağazaları kendi bünyesinde barındırıyor.

Online alışveriş yapmaktan çekinenlerin güvenerek alışveriş yapabildiği adresler arasında yer alan N11, satış öncesi ve sonrasındaki müşteri desteğiyle de dikkat çekiyor. Her gün binlerce kişinin alışveriş yaptığı N11, çağrı merkeziyle de müşterilerinden gelen geri dönüşleri değerlendirerek onlara teknik destek sunuyor.

Geri bildirimleri her zaman detaylı bir şekilde değerlendiren N11, hizmet kalitesini her geçen gün bir üst noktaya taşımaya devam ediyor. N11 müşteri hizmetlerine ulaşarak yaşadığınız sorunlarınızı müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz ile ilgili veya N11 ile ilgili de detaylı bilgi alabilirsiniz.

N11 çağrı merkezine ulaşabilmek için 0850 333 00 11 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca N11’in resmi internet sitesinden veya sosyal medya hesaplarından da markaya ait istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. N11’in resmi iletişim sayfasından da marka yetkililerine ulaşabilirsiniz.


N11 Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. 19şubatta Ferroli ayakkabı aldım 179tl aldım garanti Bonus ile 3taksit ile aldım fakat bir türlü cevap alamıyoruz ayakkabı Dgn firması tarafından gönderecek ne sipariş numarasını nede kargo belirtileri vardır bir türlü iletişime gecemiyorum lütfen cevap veriniz bu büyük firma kocaman doğuş holding böyle bir hata yakışmaz

  2. N11 çağrı merkezi diğer rakiplerine göre çok hızlı çalışıyor. Ben çoğu sorunumu çağrı merkezi üzerinden halledebilmiştim. Aynı numarayı arayıp doğru adımları takip ederseniz çözülür gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir