Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

2011 yılında Boyner Holding’e bağlı olarak kurulmuş olan Morhipo, Türkiye’de bir ilke imza attı. Yeni sezon için çıkarılmış olan ürünleri, oldukça avantajlı ve müşteri odaklı fiyatlarla tek bir site üzerinden satışa sundu. Yeni sezon için oluşturulmuş menü altında birçok seçkin markanın ürününü mağazalarla eş zamanlı olarak yayınlarken, Özel indirim sayfası üzerinde ise müşterilerine özel %90’a varan indirim imkanı sunuyor.

Kadın veya erkek olmanız fark etmeksizin, aynı zamanda çocuklar içinde birbirinden güzel kıyafet, çanta, ayakkabı, ev ve yaşam ürünleri gibi onlarca kategori altında binlerce ürün sunuyor. Hemen hemen herkesin zevkine uygun bir ürünü bulabileceği bu internet sitesi müşterilerinin memnuniyetine önem veriyor.

Morhipo müşteri hizmetleri direk bağlanabilmek için yapmanız gereken yalnızca 0850 iki yüz yirmi iki 30 90 numaralı çağrı merkezini aramanız.


Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgisi Direk Bağlanma” için 4 yorum

  1. Morhipo ile ilgili ufak bir sipariş sorunu yaşamıştım. Siparişim ile ilgili problemi çağrı merkezi aracılığıyla çözdüm. Müşteri temsilcileri konu ile alakalı kişilerden oluşuyor. Buradan teşekkür ederim hepsine.

  2. g mail hesabımı kabul etmedi hot mail ile girdim sipariş verdim şidi takip edicem şifre veya mail hatalı diyor aktif olan g mail ime siparişimin akibetinin gönderilmesini bekliyorum bir hafta oldu sipariş verele hala ses yok bu kadar yogunluk hiçbir sitede görmedim sorun yoğunluk sa ki zannetmiyorum çünkü genel şikayetlere baktım herkes bu konuda şikayetçi yardımcı olmanızı bekliyorum

  3. İyi Günler sipariş iadem vardı Ancak hediye çeki istemiyorum . Bunu mesaj gönderiyorum Ama bir cevap alamıyorum. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.Ama müşteri temsilcisi ile görüşemiyorum Hep aynı şeyleri dinleyip kapatmak zorunda kalıyorum .Oysa ki müşteri temcilcisi olunca sorunumu daha kolay hallediyordum. Yardımcı olmanızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir