Türkiye’de muhafazakar giyim denildiği zaman ilk akla gelen markalardan olan Modanisa internet sitesi 2011 yılında kurulmuştur. Satışa sunduğu kıyafetler ile birlikte pek çok tesettürlü kadının ilk tercihleri arasında bulunan Modanisa, sadece Türkiye’de değil aynı zamanda internet üzerinden de 130 ayrı ülkeye hizmet vermektedir.

Yayınlarını İngilizce, Arapça, Türkçe, Fransızca ve Almanca gibi dillerde yapan Modanisa’nın 30 binden fazla ürünü bulunmaktadır. Giyim, aksesuar, abiye, eşarp, spor, iç giyim, kaban, tunik ve palto gibi farklı ürünlere yer veren Modanisa, tanınmış tasarımcıların ve modacıların da yer aldığı bir alışveriş sitesidir. Tesettür giyime ve stiline özen gösteren kadınlara hitap eden Modanisa indirim kampanyaları ile de dikkat çekmeyi başarmış bir markadır.

Her gün binlerce farklı kişinin ziyaret ettiği Modanisa adresi sizlere müşteri hizmetleri ile de hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek kargo işlemleri hakkında bilgi alabilir, iade ve iptal gibi taleplerinizi belirtebilir, öneri, istek, soru, görüş ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Modanisa çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 333 64 72 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca Modanisa’nın resmi internet sitesini ya da resmi e-posta adresini kullanarak da müşteri temsilcileriyle iletişim kurabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!