MNG Kargo, 2013 yılında kurulan bir kargo şirketidir. Kurulduğu ilk yıldan beri daima yenilikçi ve hizmet kalitesi odaklı çalışmalar sergileyen MNG Kargo, sektöre pek çok yeni ve farklı hizmeti de taşıyarak kendi alanında öncü olmayı başarmış bir firmadır. Ekip çalışmasıyla hizmetlerinin her aşamasında en üst düzey kalite ve verimlilik elde eden MNG Kargo, müşteri memnuniyetini dikkate alarak hizmet sunmaktadır.

Sürekli olarak kendisini geliştiren yapısını koruyan ve teknolojinin yeni imkanlarından yararlanarak altyapısını geliştiren MNG Kargo, insanların hızlı ve güvenilir bir şekilde kargo hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlamaktadır. Teknolojinin ve çağın gereksinimlerini en hızlı şekilde uygulamaya sokan MNG Kargo aynı zamanda tecrübeli ve profesyonel ekibiyle de tercih sebebi olmaktadır.

MNG Kargo’nun çağrı merkezi hizmeti de bulunmaktadır. Kargonuz ile ilgili yaşadığınız sıkıntılar, kargonuzun mevcut durumu, firma ile ilgili bilgiler, ücretlendirmeler ve kargo işlemleriyle ilgili geniş kapsamlı bilgi alabileceğiniz çağrı merkezini arayarak istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

444 0 606 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz MNG Kargo çağrı merkezinden irtibata geçebileceğiniz müşteri hizmetleri, o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verecek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacaktır.