Millenicom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Telekom alanında 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Millenicom, bu alandaki sayılı firmalar arasına girerek başarılarına yelken açmıştır. 2016 yılında Almanya’nın en büyük enerji şirketleri arasında yer alan EWE AG tarafından satın alınan Millenicom, EWE AG grubun teknolojisi ve zengin uluslararası tecrübeleriyle birleşmiştir.

Gelişen dünyada müşterilerin talep ettikleri ihtiyaçları sunmayı başaran Millenicom, bireysel müşterileri için ADSL, VDSL ve Fiber seçenekleriyle sabit hat alanlarında hizmet vermektedir. Uygun fiyatları ve güncel kampanyaları ile dikkat çeken Millenicom aynı zamanda kotasız internet hizmeti de sunmaktadır.

Kurumsal firmalar için ise internet ve hat hizmetlerine ek olarak IP tabanlı ve uygun fiyatlı çözümler sunan Millenicom, bulut santral ağı ile müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Kısa süre içerisinde Türkiye’nin dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başaran Millenicom, çağrı merkezi ve WhatsApp destek hattı numaralarına da sahiptir.

Millenicom’un çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 333 0 333 numarasını tuşlayabilir, WhatsApp hattına bağlanabilmek için ise 0539 333 0 333 numarasını kullanabilirsiniz. Bu iki ayrı numara üzerinden Millenicom ile iletişime geçerek istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir