24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1954’te İstanbul Belediyesi tarafından açılmasına karar verilen İsveç markası Migros, Ucuzluğun Kralı sloganıyla tanınmaktadır. 1995’te Koç ailesinin himayesine geçen Migros, modern market açısından diğer marketlere de rol model olmuştur.

Migros içerisinde gıda reyonu deterjan reyonu, unlu mamuller reyonu, şarküteri reyonu, temizlik malzemeleri reyonu, dondurulmuş gıda reyonu, kozmetik reyonu, kırtasiye reyonu, züccaciye reyonu, elektronik reyonu, kitap reyonu ve tekstil reyonu bulunmaktadır.

Teknolojiye ayak uyduran ve yeni gelişmelere hızlı bir şekilde adapte olan Migros, hedef kitlesine hesaplı alışveriş için Migros Money Card sunmaktadır. Sizlere özel indirim ve kampanyalar düzenleyen Migros, 2000’li yıllarda sanal alışveriş ile Türkiye’yi ilk online alışveriş fırsatıyla tanıştırmıştır.

Market alışverişlerini online platformlarda yapabilmenizi sağlayan Migros, samimiyeti ve memnuniyet çabaları ile aileniz gibi olan ve her ihtiyacınıza profesyonel çözüm üreten profesyonel bir markettir.

Sorularınız ve taleplerinize cevap verilebilmesi için Migros çağrı merkezi hizmeti de sunulmaktadır. 444 10 44 numarası üzerinden Migros’un çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.