Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

8 Ocak 2020 tarihinde güncellendi.

Bilişim ve yazılım şirketlerinin çağrı merkezi iletişim numaralarını bulabilmek bazı zamanlarda epey zorlayıcı olabiliyor. Microsoft çağrı merkezi numaraları ise en kolay bulunabilen numaralar arasında yer alıyor. Microsoft çağrı merkezine 444 67 87 numarası üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre bir süre hatta beklemek durumunda kalabilirsiniz. Microsoft ürünleri ile ilgili şikayet, öneri ve görüşlerinizi çağrı merkezi personelleri ile paylaşabilir dilerseniz aynı numara üzerinden kullanıcı desteği de alabilirsiniz.

Resmi çağrı merkezi ile müşterilerine hizmet sunan Microsoft, 444 67 87 numarası üzerinden kullanıcılarına kesintisiz bir çağrı merkezi hizmeti vermektedir.


Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Microsoft çağrı merkezi çok hızlı çalışıyormuş. Burada verdiğiniz numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlandım. Bir ürün anahtarı ile ilgili ufak bir problem yaşıyordum hızlı bir şekilde bu sorunu çözdüler. Gerçekten marka büyüklüğüne yakışır kalitede hizmet sunuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir