Metro Market Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Metro Market, 1964 yılında Almanya’da kurulmuş dünyadaki ilk toptancı hipermarket zinciridir. Dünya çapında 33 ayrı ülkede yer alan toplam 2.100 mağazası ile hizmet veren Metro Market, toplam olarak 280 bini aşkın personele sahiptir. Türkiye’deki faaliyetlerine 1990 yılında İstanbul’daki ilk şubesi ile başlayan Metro Market, ülkemizde şu an 29 ayrı şube ile hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ürünlerini en uygun fiyat seçenekleri ile sunan Metro Market içerisinde her yaş grubuna uygun binlerce farklı ürün bulunmaktadır. En fazla tercih edilen marketler arasında bulunan Metro Market’e ulaşabileceğiniz 444 numaralı bir çağrı merkezi de bulunmaktadır.

Metro Market’e 444 50 40 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Numara üzerinden alışverişleriniz ile ilgili sorunlarınızı paylaşabilir, istek, soru, öneri ve görüşlerinizi yetkililere iletebilirsiniz.


Metro Market Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Metro’dan sık sık alışveriş yapan bir kişiyim. Fiyatlandırmaları gerçekten rakiplerine göre çok çok daha uygun fakat çağrı merkezini aradığınız zaman menüler arasında dolaşmaktan kurtulamıyorsunuz. Ne yaptıysak bir türlü bağlanamadık kendilerine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir