Mercedes-Benz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

8 Nisan 2020 tarihinde güncellendi.

Mercedes-Benz markası 1926 senesinde Almanya’da faaliyetlerine başlayan bir otomotiv firmasıdır. Otomobil, kamyon, otobüs, içten yanmalı motor gibi farklı ürünler üreten ve satışını gerçekleştiren Mercedes Benz, dünya çapında en fazla tanınan otomotiv firmaları arasında yer almaktadır.

Pek çok farklı kullanıcı grubuna hitap etmeyi başaran Mercedes-Benz, Türkiye’de 1967 yılında kurulmuştur. Türkiye’deki en büyük yabancı yatırımlar arasında bulunan Mercedes-Benz, farklı araç üretimlerini ülkemizde de gerçekleştirmektedir.

Mercedes-Benz markasına ulaşabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi firma yetkililerine iletebilirsiniz. Mercedes-Benz markasına telefon aracılığı ile ulaşabilmek için 444 62 44 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Mercedes-Benz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Mercedes-Benz’in araçları ve teknik servisleriyle ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezinden alabildim. Aradığım zaman çağrı merkezindeki operatör arkadaşlara bağlanmak da çok uzun sürmedi bu sebepten kendilerini takdir eder ve teşekkürlerimi sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir