Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

10 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin en iyi özel hastaneleri arasındaki Medical Park, 1995 yılında Muharrem Usta tarafından kurulmuştur. Türkiye’de 16 ayrı ilde hizmet veren Medical Park hastaneleri, en iyi hizmet veren özel sağlık kuruluşlarındandır. İlk şubelerini İstanbul’un Fatih semtinde hayata geçiren hastane ilerleyen senelerde Göztepe, Bahçelievler ve Göztepe gibi ilçelerde de şubelerini açmaya devam etmiştir.

Medical Park’ın ilk şubeleri dışında Muharrem Usta’nın da doğum yeri olan Trabzon ile birlikte Antalya, Bursa ve İzmir gibi şehirlerde de Medical Park şubeleri açılmıştır. 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden KBB uzmanı olarak mezun olan Muharrem Usta, kendisini eğitim hayatından sonra iş hayatına adamıştır.

Trabzonspor’un başkanlığı görevini de idame ettiren Muharrem Usta’nın kurduğu Medical Park hastanelerine ulaşmak istiyorsanız 444 44 84 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca hastaneden online randevu alabilmek ya da yetkili kişiler ile görüşebilmek için de Medical Park’ın resmi internet sitesini ziyaret etmeyi deneyebilirsiniz.


Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Medical Park çağrı merkezi son derece kaliteli hizmet sunuyor. Bu ülkede yapılabilecek en iyi hizmetleri yaparak bir çok insanı mutlu ediyorlar. Hastane randevuları ile ilgili sorun yaşarsanız çekinmeden çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir