Marmarabirlik çağrı merkezi telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1954 yılında kurulan Marmarabirlik, sofralık zeytinlerin yetiştirilmesi ve pazarlanması amacıyla kurulmuştur. Bölgedeki bütün zeytin üreticilerinin karşılıklı yardım ve dayanışması içerisinde kurulan bu marka Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’dir. Türkiye’de zeytin sektörünün öncüsü olan zeytin markası Marmarabirlik, toplamda 31.000’i aşkın zeytin üreticisi kayıtlı zeytin üreticisine sahiptir.

Marmarabirlik’in Gemlik, Mudanya, Orhangazi, İznik, Erdek, Edincik, Marmara Adası, Mürefte kooperatifleri bulunmaktadır. Ayrıca Marmarabirlik’in ürettiği ve satışını yaptığı ürünler arasında Extra, Naturel, Sızma, Biber Dolgulu, Zeytin Ezmesi, Gold, Kuru Sele, Zeytin, Zeytin Yağı, Zeytin Ezmesi yer almaktadır.

Marmarabirlik çağrı merkezi telefon numarası 0224 ile başlamaktadır.  Çağrı merkezi sayesinde Marmarabirlik ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, şikayet  ve isteklerinizi bildirebilir ayrıca kooperatifler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Marmarabirlik’in; Gemlik, Mudanya, Orhangazi, İznik, Erdek, Edincik, Marmara Adası, Mürefte kooperatifleri bulunmaktadır. Marmarabirlik üretip satışını yaptığı ürünler ise şu şekildedir; Extra, Naturel, Sızma, Biber Dolgulu, Zeytin Ezmesi, Gold, Kuru Sele, Zeytin, Zeytin Yağı, Zeytin Ezmesi.

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 

0224 449 00 10

Marmarabirlik İletişim Mail Adresi :

[email protected]


Marmarabirlik çağrı merkezi telefon numarası” için bir yorum

  1. Marmarabirlik ürünleriyle ilgili hiçbir sıkıntım yok ama markanın çağrı merkezine bağlanırken büyük sorunlar yaşamadım. Çağrı merkezi çok geç düşüyor. Yoğunluktan dolayı bu olayın olduğunu düşünüyorum. Ancak bağlandıktan sonra sorunlarımla ilgili yeterli ilgi ve alakayı göremedim. Müşteri temsilcilerini biraz daha iyi eğitmeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir