MacFit Spor Kulübü 2007 yılında sektöre giren önemli markalar arasında yer almaktadır. MacFit markasının Türkiye içerisinde İstanbul, Kocaeli, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Sakarya ve Eskişehir gibi farklı şehirlerde spor kulübü yer almaktadır. Fitness sektöründe hizmet sunan MacFit, profesyonel eğitim kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla Türkiye’nin en iyi spor kulüplerinden biri haline gelmiştir.

Eğitim kadrosuyla kısa sürede hızlı bir gelişim yakalayabilen MacFit’in MacFit Mobile, GFX ve Kişisel Eğitmen eşliğinde sunduğu hizmetler de bulunmaktadır. MacFit Mobile uygulaması kullanıcıların ücretsiz olarak indirerek kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulama sayesinde ihtiyaçlarınıza göre farklı antrenman seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

GFX (Gym Floor Exercise) ise ağırlık alanında eğitmenler eşliğinde yapılan grup egzersizidir. Daha önce belirlenen programlar eğitmenler eşliğinde farklı zorluk kademeleriyle uygulanmaktadır. GFX, bütün kas gruplarını çalıştırarak kısa sürede daha fit bir görünüme kavuşabilmenizi sağlar. Kişisel eğitmenler eşliğinde çalışmanız sizi avantajlı duruma geçirecektir.

MacFit’in çağrı merkezi iletişim numarası bulunmamaktadır. Ancak MacFit’in müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz özel bir iletişim formu bulunmaktadır. İletişim formunu doldurarak sizler de MacFit müşteri hizmetlerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!