25 Mart 2019 tarihinde güncellendi.

1994 yılında İstanbul’da kurulan Little Big markası kot ve tekstil ürünleri üzerine kurulan bir markadır. İstanbul’da toplam 33 adet mağazası olan Little Big aynı zamanda yurt içinde toplam 67 mağazaya sahip olabilme özelliğine de sahiptir. Yurt dışındaki 18 mağazası ile Little Big markalı ürünlerinin satışını sunan ünlü marka kısa süre içerisinde büyümeyi başarmıştır bir markadır.

Kadın, erkek, genç, bebek, çocuk ve aksesuar kategorilerinde ürünler sunan Little Big, yerli hazır giyim markaları arasında en fazla ilgi görenlerdendir. Online ürün alışverişi imkanı da sunan Little Big, ürünlerini online alışveriş sitesinde daha uygun fiyata sunmaktadır. Hızlı teslimat garantili şekilde online alışveriş hizmeti sunan Little Big, Türk malı olması sebebiyle stil sahibi insanların en sık tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Little Big müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Little Big çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 460 02 25 numarasını tuşlayabilirsiniz. Numara üzerinden Little Big ile ilgili soru, istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca Little Big’in resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu kullanarak müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!