1997 yılında kurulan Lc Waikiki, günümüzde 29 ayrı ülkede 630’u aşkın mağazası ile hizmet veren bir markadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini müşterilerine ulaştıran Lc Waikiki, geniş ürün yelpazesi ile milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmıştır. Türkiye’nin her noktasında mağazaları ile ürünlerini kendi kitlesine sunan ünlü marka modayı yakından takip etmeyi seven ve modaya uyumlu giyinmeyi seven kişilerin en beğendikleri markalar arasında yer almaktadır.

Lc Waikiki, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Çağrı merkezi sayesinde müşterileriyle daha yakından ilgilenebilen marka kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün geliştirerek daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamıştır. 444’lü çağrı merkezi numarası bulunan Lc Waikiki’nin çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 444 45 29 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerine ulaşmak için dilerseniz Lc Waikiki’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve resmi e-posta adreslerini de kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi ve diğer iletişim kanallarını kullanarak online alışverişleriniz ile ilgili bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile her geçen gün büyümeye devam eden Lc Waikiki çağrı merkezi sayesinde kendi başınıza çözemediğiniz tüm sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.