LC Waikiki Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1997 yılında kurulan LC Waikiki 29 ayrı ülkede toplam 637 mağazasıyla hizmet vermektedir. Kaliteli ve modaya uygun ürünlerini en uygun fiyat seçenekleriyle hedef kitlesine sunan ünlü marka, moda dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek farklı kategorilerde kadın, erkek ve çocuklar için özel tasarımlar sunmaktadır.

LC Waikiki markasının aynı zamanda çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden müşterilerine hizmet sunan LC Waikiki, marka değeri her geçen gün artmaya devam eden bir marka haline gelmiştir.

LC Waikikiden aldığınız bir ürünü değiştirme, onaylatma, ürün iptali veya diğer işlemleriniz için müşteri temsilcisine vakit kaybetmeden hemen bağlanabileceksiniz. Artık sıkıcı telefonda müzik dinlemeye son. LC Waikiki müşteri temsilcisi numarasına bağlanmak istediğinizde aşağıdaki yazdığım telefon numaraları ve direk kodlama yaparak vakit kaybetmeden bağlanabilirsiniz.

LC Waikiki müşteri hizmetlerine direk bağlanma:

İlk önce “444 4 529” numarasını arayın.

Ve ya “0212 657 55 55” numarayı da arayabilirsiniz.

Direk beklemeden “0” tuşuna basarak kodlayın.

Artık direk müşteri hizmetlerine hemen bağlanıp konuşabilirsiniz…

LC Waikiki müşteri hizmetleri haftanın yedi günü 08:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


LC Waikiki Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. LC Waikiki ürünleri gibi gayet kaliteli bir çağrı merkezi. Bağlanmak hafta içi günlerinde biraz zor olabiliyor ama yine de bağlandığınız zaman buna değiyor. Müşteri temsilcileri sorunlarınız ile yakından ilgileniyorlar. Sorunlarınız kısa süre içerisinde halloluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir