KrediGo ile anında ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulaması olan KrediGo, QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu sebeple, uygulama tamamen güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra bilgilerinizi girebilir ve istediğiniz kredi tutarını yazarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

KrediGo uygulamasıyla işlem yapabilmeniz için QNB Finansbank müşterisi olmanıza da gerek yoktur. Dilediğiniz takdirde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNQ Finansbank hesabına sahipseniz paranız hesabınıza geçer, hesabınız yok ise en yakın QNB Finansbank şubesine giderek paranızı istediğiniz banka hesabınıza alabilirsiniz.

KrediGo uygulaması aynı zamanda ücretsiz bir uygulamadır. KrediGo uygulamasını kullanmanın herhangi bir kullanım bedeli söz konusu değildir. Uygulama ve krediler ile bilgi almak isterseniz QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. 0850 222 0 900 numarasını tuşlayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine belirtebilirsiniz.

QNB Finansbank’ın en sevilen hizmetleri ve uygulamaları arasında bulunan KrediGo ile işlem yaptığınız zaman diğer kredi işlemlerine göre daha hızlı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Böylelikle kredi ihtiyacınızı tam zamanında profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmuş olursunuz. Türkiye’nin en büyük ve en köklü bankaları arasında yer alan QNQ Finansbank güvencesi ile kredi kullanmanın ayrıcalığını sizler de yaşayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!