9 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Koton ortalama 8.500 personeli ve 28 ülkede toplamda 430’u aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir. İlk olarak İstanbul’da 1988 yılında Yılmaz çifti tarafından kurulan mağaza her geçen gün gelişimine devam ederek günümüzdeki konumuna gelmiştir.

Yeni moda trendlerine uyumlu olabilecek ürünleriyle gençlere kendi tarzlarını yaratabilmeleri için uygun fiyatlı özgün ürünler sunan marka her yaştan kişinin stiline hitap edebilmektedir. Koton aynı zamanda internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Koton’un internet sitesine üye olduktan sonra indirimli fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 2005 yılında Türkiye’de 100 yurtdışında 39 mağazaya ulaşmıştır. Türkiye’nin En Değerli Markalar listesinde 26. sırada yer alan Koton çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Koton çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 331 33 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Çağrı merkezi dışında Koton’un resmi sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak da marka yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Koton çağrı merkezi üzerinden internet şubesinden yaptığınız alışverişler ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. Siparişlerinizi takip edebileceğiniz çağrı merkezini günün her anında arayabilir ve marka ile ilgili tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.