Kipa çağrı merkezi telefon numarası

İzmir’de 100 iş adamının bir araya gelerek ortaklık anlaşması yapmasıyla 1992 yılında açılan Kipa, 2003 yılında Tesco tarafından satın alınarak küresel deneyimden yararlanmıştır. 12 ayrı ülkede hizmet sunan Kipa, Türkiye içerisinde de 168 mağazaya sahiptir. Market içi kategorilerinde 1 TL ve 5 TL fiyat aralığında indirimli reyonlar da bulunmaktadır.

Ünlü market Kipa, yiyecek, içecek, deterjan, unlu mamuller, et ürünleri, tavuk ürünleri, sebze ürünleri, hazır yemek, hazır giyim, teknoloji ürünleri, mutfak banyo ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bebek ürünleri, kırtasiye, ayakkabı ve terlik ürünleri reyonlarına sahiptir.

Kipa çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır. Kipa ilk olarak 100 iş adamının bir araya gelerek kurulduğu bir şirkettir. Kipa 12 ülkede hizmet veren bir hiper market zinciridir. Yurt içinde 168 mağazaya sahiptir.

1992 yılında açılan Kipa 2003’te Tesco tarafından satın alınmıştır. Yiyecek, içecek, deterjan, unlu mamuller, et ürünleri, tavuk ürünleri, balık ürünleri, sebze ürünleri, zücaciye , hazır yemek , hazır giyim, teknoloji ürünleri, mutfak banyo ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bebek ürünleri, kırtasiye, ayakkabı ve terlik ürünleri reyonlarına sahiptir.

Kipa çağrı merkezi telefon numarası : 444 54 72


Kipa çağrı merkezi telefon numarası” için bir yorum

  1. Kipa çağrı merkezinden memnunum ama bağlanmak bayağı bir süre alabiliyor. Şubelerindeki hizmet hızını ve kalitesini çağrı merkezine yansıtamadıklarını düşünüyorum. Umarım kısa süre içerisinde bu sorunu halledebilecek girişimlerde bulunurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir