30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

İzmir’de 100 iş adamının bir araya gelerek ortaklık anlaşması yapmasıyla 1992 yılında açılan Kipa, 2003 yılında Tesco tarafından satın alınarak küresel deneyimden yararlanmıştır. 12 ayrı ülkede hizmet sunan Kipa, Türkiye içerisinde de 168 mağazaya sahiptir. Market içi kategorilerinde 1 TL ve 5 TL fiyat aralığında indirimli reyonlar da bulunmaktadır.

Ünlü market Kipa, yiyecek, içecek, deterjan, unlu mamuller, et ürünleri, tavuk ürünleri, sebze ürünleri, hazır yemek, hazır giyim, teknoloji ürünleri, mutfak banyo ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bebek ürünleri, kırtasiye, ayakkabı ve terlik ürünleri reyonlarına sahiptir.

Kipa çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır. Kipa ilk olarak 100 iş adamının bir araya gelerek kurulduğu bir şirkettir. Kipa 12 ülkede hizmet veren bir hiper market zinciridir. Yurt içinde 168 mağazaya sahiptir.

1992 yılında açılan Kipa 2003’te Tesco tarafından satın alınmıştır. Yiyecek, içecek, deterjan, unlu mamuller, et ürünleri, tavuk ürünleri, balık ürünleri, sebze ürünleri, zücaciye , hazır yemek , hazır giyim, teknoloji ürünleri, mutfak banyo ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bebek ürünleri, kırtasiye, ayakkabı ve terlik ürünleri reyonlarına sahiptir.

Kipa çağrı merkezi telefon numarası : 444 54 72

Çağrı merkezini puanlayın!