7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Kelebek Mobilya markası 1935 yılında İstanbul’da kurulmuş ünlü bir mobilya markasıdır. Türkiye’nin en köklü ilk panel mobilya ve mutfak mobilyası üreten markalarından olan Kelebek Mobilya, her geçen gün yeni teknolojiler ve en güncel modaya uygun mobilya üretimleriyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Ülkemizin öncü ve gözde markalarından olan Kelebek Mobilya, mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları gibi farklı alanlarda faaliyet göstermektedir. Dünya genelinde 15’ten fazla ülkeye mobilya ihracı yapan Kelebek Mobilya, Alman ve İtalyan teknolojileriyle birlikte yaptığı üretimlerle kullanıcılarını kullanım kolaylığı ile buluşturmaktadır.

Servis ağını her geçen gün artıran ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan Kelebek Mobilya, ürün çeşitliliği ve kaliteli üretimi ile dikkat çeken markalar arasına girmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendisini yenileyen Kelebek Mobilya, müşterilerden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde incelemektedir.

Kelebek Mobilya’nın sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığı bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Kelebek Mobilya çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 18 05 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.