Kablonet Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Yeni marka ve logo altında hizmet vermeye başlayan Kablonet, 15 Aralık 2015 tarihinden beri Uydunet olarak hizmet vermektedir. Türksat Kablonet firması, Kablonet, Kablo TV ve Kablo Ses gibi pek çok farklı hizmeti tek bir fatura ile müşterilerine sunmaya başlamıştır. Böylelikle fiber internet, dijital televizyon hizmeti ve interneti müşterilerine sunan Kablonet internet üzerinden ücretsiz görüşebileceğiniz sabit hattı uygun fiyat ile hizmete sunmuştur.

Rakiplerine göre pek çok farklı avantaj sunan Kablonet, kendi fiber kablosunu üreten tek firmadır. Kablo TV hattı üzerinden yüksek hızda fiber internet, çanaksız uydu şeklinde ise uydu kanallarının izlenmesine imkan sağlayan ünlü marka hizmet bedelleriyle de dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitesini her gün bir üst noktaya taşıyan Kablonet, Türkiye’nin en fazla tercih edilen internet servis sağlayıcıları arasında yer almaktadır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşlere hızlı bir şekilde cevap veren Kablonet, bu geri dönüşler sayesinde hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir. Kablonet aynı zamanda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Kablonet çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 804 44 44 numarasını tuşlayabilirsiniz. Numara üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Kablonet Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” için 3 yorum

  1. Kablonet galiba ülkede en iyi çağrı merkezi hizmeti sunan internet servis sağlayıcıları arasında yer alıyor. Kesintiler ile ilgili kesin ve net bilgi veremeseler bile aradığınız zaman sorun ile ilgili bilgi alabileceğiniz birilerine ulaşabiliyorsunuz.

  2. Kablonet’i uzun yıllardır kullanıyorum bir ara çağrı merkezleri çok yavaş bağlanıyordu ve kesintiler hakkında bilgi alamıyordunuz ama artık onu da düzeltmişler.

  3. Kablonet’in hizmetleri gayet başarılı çağrı merkezine neden bağlanamadığınızı anlayamadım Kemal bey. Doğru adımları takip ettiğiniz zaman çok hızlı bir şekilde bağlantı sağlayabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir