30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

15 Aralık 2015 tarihinde yeni marka ve logo altında Kablonet adıyla hizmet vermeyen başlayan Uydunet, Türksat Kablonet firmasıyla müşterilerine Kablo Ses ve Kablo TV hizmetleri de sunmaktadır. Dijital televizyon ve fiber internet hizmetleri de sunan ünlü firma müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Rakiplerine göre büyük avantajlar sunan firmanın en belirgin özelliği ise yüksek kalitedeki hizmetlerini uygun fiyat seçenekleriyle sunmasıdır. Kablo TV hatları üzerinden yüksek hızda fiber internet erişimi elde edebilmenizi sağlayan firma çanak ihtiyacı hissetmeden uydu kanallarının izlenmesini de sağlamaktadır.

Kablonet çağrı merkezi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır tüm kablonet şikayetleri ve isteklerine bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Uydunet 15 Aralık 2015 tarihi itibariyle yeni marka ve logo altında Kablonet adıyla hizmet vermeye başladı. Türksat Kablonet firmasıyla Kablonet, Kablo TV ve Kablo ses gibi bir çok hizmeti tek faturayla müşterilerine sunmaya başladı. Bu sayede fiber internet, dijital televizyon hizmetini ve internet üzerinden bedava görüşebileceğiniz sabit bir hattı tek faturayla uygun bir fiyatla hizmetinize sundu. Kablonet müşterilerine sürprizden uzak sabit fiyat garantisini sunarken 100 Mbps’e kadar çıkan gerçek fiber internet hizmetini taahhüt etmektedir.

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 804 44 44

Kablonet Müşteri Hizmetleri Numarası : 126