İstikbal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İstikbal 1957 yılında Boydak Holding bünyesinde Kayseri’de kurulmuş olan bir mobilya şirketidir. Aynı holdingin sahibi olduğu Bellona ile İstikbal iş birliği içerisinde olan markalardır. Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren İstikbal aynı zamanda dünya çapında 70 ayrı ülkedeki 1100’den fazla mağazasıyla da hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı bir politika sahibi olan İstikbal, satış sonrası hizmetleriyle de dikkat çeken bir markadır. Kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği ile yenilikçi tasarımları birleştiren İstikbal, rahat mobilyaları ile milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmış bir markadır.

444 numaralı bir çağrı merkezi iletişim numarası olan İstikbal’e bu numara aracılığıyla ile ulaşabilirsiniz. 444 33 44 numarasını tuşlayarak satış sonrası ürün desteği, ürünler hakkında detaylı bilgi, istek, şikayet ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Müşterileriyle yakından ilgili olan İstikbal’in çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.


İstikbal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. İstikbal’den verdiğim sipariş ile ilgili kendilerini aramıştım operatörlere bağlanmak diğer markalara göre çok daha kolay. Sorunlarımı hızlı bir şekilde çözerek bana destek oldukları için teşekkürlerimi iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir