2002 yılında katıldığı bir teknoloji fuarında ön plana çıkmaya başlayan İstanbul Bilişim, bu tarihten itibaren adını her geçen gün daha geniş kitlelere duyurmaya başlamıştır. Hızlı bir şekilde büyüyen İstanbul Bilişim pek çok kişi tarafından tercih edilen bir internet sitesidir. 2009 yılında en fazla kullanılan ve en fazla satış yapan teknoloji firması olmayı başaran İstanbul Bilişim, başarıları bir şekilde yükselmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin en detaylı ve en kapsamlı e-ticaret siteleri arasında yer alan İstanbul Bilişim aynı zamanda Airport AVM ve Çağlayan’da yer alan şubeleri ile de faaliyetlerine devam etmektedir. İstanbul Bilişim’in ürün kategorileri arasında cep telefonu, bilgisayar, görüntü & ses, ev elektroniği, beyaz eşya, mutfak, kamera, fotoğraf makinesi, oyun konsolları, oto aksesuarları ve daha pek çok farklı ürün yer almaktadır.

0850’li bir çağrı merkezi de bulunan İstanbul Bilişim, çağrı merkezi üzerinden müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Haftanın her günü saat 09:00 ile 21:00 arasında ulaşabileceğiniz çağrı merkezi üzerinden siparişlerinizin güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. İade, değişim için de çağrı merkezini kullanabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0850 333 09 12 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Çağrı merkezini puanlayın!