İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Direk Bağlanma İletişim Numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Direk Bağlanma İletişim Numarası

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, her sabah 07:00’de FOX TV ekranlarından bizleri karşılayan haber programıdır. Gece gündeme gelen ve ertesi gün meydana gelen haberleri bizlere yorumuyla beraber anlatan haber kanalına çoğu zaman Twitter üzerinden mesaj göndersek de, mesajlarımızın birçoğu okunmayabiliyor. Bu nedenle bir iletişim numarası bulmak istiyoruz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı hakkında şikayetiniz, merak ettikleriniz veya herhangi bir öneriniz varsa, elbette direk bağlanma yoluyla irtibat kurabilir, iletişim numarası üzerinden rahat ve hızlı bir görüşme elde edebilirsiniz. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına ulaşmak için 0212 414 90 00 veya 0542 370 45 45 numaralarını çevirebilirsiniz. Kısa bir süre bekledikten sonra, istediğiniz iletişimi kurabilirsiniz.


İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Direk Bağlanma İletişim Numarası” için 3 yorum

 1. 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ YAKLAŞIRKEN
  Sayın Fatih PORTAKAL, Sayın İsmail KÜÇÜKKAYA
  FOX TV İSTANBUL
  Merhaba, öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim. 3 Aralık Dünya Engelliler günü öncesinde yıllarını Engelli hak mücadelesine admış bir engelli olarak bazı sorunlarımızı sizlerle paylaşmak istedim. Çünkü Ulusal ve Uluslararası yapılan düzenlemelere rağmen hayatımızda değişen bir şey yok. Engelliliğin önlenmesi, sağlık, eğitim, ulaşılabilirlik, istihdam ve ayrımcılık konularında sıkıntılarımızı aşamadık. Tüm bu sıkıntılara rağmen 3 Aralık günü en tepeden en aşağıya bazı kişiler gerek tv’lerde, gerekse sosyal medyada şov yaparak engellilere yardımcı oluyormuş gibi nutuklar atarak vicdanlarını rahatlatacaklardır. Engellilerin örgütlenme hakkına bile duyarlı olunmamaktadır. Engelli STK’lar maddi güçsüzlükler içinde hak savunuculuğu ve lobicilik gibi faaliyetler yapamamakta, dolayısıyla STK’lar kurumsallaşamamaktadır. Bu durum yardıma muhtaç görülen insanlar siyasi iktidarın oy deposu olarak dört duvar arasında en temel insani haklardan mahrum olarak yaşamaktadırlar. Bir şekilde gerekli eğitim süreçlerini tamamlayarak iş yaşamı içinde yerini alan Engellilere de kamu ve özel sektörde kariyer olanakları sunulmamaktadır. Devlet tarafından göstermelik yapılan üst düzey atamalarda siyasi iktidara yakın kişiler seçilerek sen burada otur bir şeye karışma anlayışıyla hareket edilmektedir. Hak arayan Engellilere yardımcı olunmamaktadır. Sağlık konusunda ilaçlarını almayan, ameliyatları yapılmayan, ayrımcılığa uğrayan Engelliler her gün çeşitli vasıtalar aracılığıyla cılız olarak seslerini duyurma çabasındadırlar.
  Fatih Bey, İsmail Bey yaklaşan kış aylarında Engellilerin en büyük sorunu ısınmadır. Yapılan yasal düzenlemeler ile Şehit ailelerimiz muharip/malul gaziler ve dul eşlerinin ikamet ettiği meskeninde tüketilen elektrik enerjisinde indirimden yararlanmaktadır. Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü tarafından kendilerine şehit veya muharip/malul gazi maaşı bağlandığının belgelenmesi koşuluyla şehit aileleri, muharip/malul gaziler ve dul eşlerinin ikamet ettiği meskeninde tüketilen elektrik enerjisi bu alt abone grubu kapsamındadır. SGK tarafından kendilerine aylık bağlanan şehit dul/yetimleri ile malul gazilerin ikamet ettikleri konutta tükettikleri elektrik enerjisine 40 indirim uygulanmaktadır.3713 ve 2330 sayılı Kanunlar ile 5434 sayılı Kanunun 56, mülga 45 ve 64. Maddeleri, 5510 sayılı Kanunun 47. Maddesi kapsamından yararlananlar ile 1005 sayılı Kanun kapsamında Şeref Aylığı alan Gazilerimiz bu imkandan yararlanmaktadırlar. Yukarıda belirttiğim açıklamalar gereğince Engellilerinde yaşadığı fiziki ve maddi sıkıntılar göz önüne alınarak yukarıda belirtilen hususlar ışığında Engellilere de Elektrik indirimi isteğimiz konusunda ENERJİ BAKANLIĞINA Cimer üzerinden yapmış olduğum başvurulara hiçbir yanıt verilmemiştir.
  Yaklaşan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesinde yaşadığımız birçok sorunun yanında Elektrik İndirimi konusunda biz Engellilerin sesini duyurursanız çok memnun olacağız.
  Selamlar,İyi Çalışmalar.
  Rifat EMEKÇİ

  Emekli Sosyal Hizmetler Müdürü
  Spastikler Federasyonu Kurucu/ Eski Genel Başkanı
  Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Eski Genel Sekteri

  1. Merhabalar
   Rifat bey çabanız için direkbaglanma.net olarak teşekkürlerimizi sunanız ve bu amaçla gönderdiğiniz mektubu yayınlıyoruz fakat bu web sitesi Fatih Portakal ya da İsmail Küçükkaya’nın resmi iletişim platformu değildir, sadece bilgilendirme amaçlıdır. İlgili kişilere FOX TV’nin resmi iletişim telefonundan 0212 414 90 00 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir