İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Özel sermaye ile kurulan ilk banka Türkiye İş Bankası’dır. İzmir İktisat Kongresinin yapılmasından sonra 26 Ağustos 1914 tarihinde İş Bankası kurulmuştur. Bankanın sermayesi olarak bilinen 1 milyon lira değerindeki sermayenin ödenen kısmını meydana getiren 250 bin liralık bölümü Atatürk tarafından ödenmiştir.

Ödenen bu para Kurtuluş Savaşı sırasında kullanılması için Hindistan’da yer alan Müslümanların kendi aralarında topladıkları paranın kalan kısmı olarak kayıtlara geçmiştir. Aynı sene içerisinde bankanın pay senetlerinin 5 il içerisinde satılmasın sonucunda sermaye 410 bin liraya ulaşmıştır.

Türkiye İş Bankası teknolojinin de gelişmesinden yararlanarak kendisini sürekli olarak yenilemektedir. İş Bankası’nın ortak olduğu kuruluşlar arasında Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Türkiye Şeker Fabrikaları, Soda Sanayi, TEZKAN Takım Tezgahları Sanayi ve Ticaret Şirketi gibi kuruluşlar yer almaktadır.

İş Bankası müşterilerine çağrı merkezi üzerinden de hizmet sunmaktadır. İş Bankası’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 02 02 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Çağrı merkezi aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde farklı işlemler yapabilmenizi sağlayan çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre bekledikten sonra müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir