ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

30 Ekim 2020 tarihinde güncellendi.

ING BANK müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 06 00

ING BANK müşteri hizmetlerine direk bağlanma

ING bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için öncelikle yukarıda verilmiş olan çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra TC kimlik numaranızı tuşlamanız istenmektedir. Sonrasında kayıp çalıntı birimi için 0 tuşlamanız, müşteri temsilcisi için ise 9‘a tuşlamanız yeterli.

Türkiye’de yer alan ING Bank’ın ismi 1991 yılında bankanın eski ismi Türk Boston Bank A.Ş. olarak değiştirilmiştir. 1994 yılında ise Oyak Grubu hisse senetlerinin tamamını satın almıştır ve böylelikle bankanın tek sahibi olmuştur. 19 Haziran 2007 yılında ise ING Grubu, Oyak Grubu’nun sahip olduğu hisseleri ve Oyak Grubu’nu kendi bünyesine katmıştır.

ING Grubu’na ait olan banka 7 Temmuz 2008 yılında Türkiye’de de hizmet vermeye başlamıştır. ING Bank ülkemizde bireysel ve kurumsal olarak müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sunmaktadır.

Hollanda kökenli bir banka olan ING Bank, Kuzey Latin, Avrupa, Asya, Amerika ve Avustralya başta olmak üzere pek çok farklı ülkede hizmet sunmaktadır. ING Bank’ın 40’ı aşkın fazla ülkede şubesi olduğu bilinmektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet veren bankanın 53 bini aşkın çalışanı olduğu da söylenmektedir.

ING Bank aynı zamanda telefon bankacılığı hizmetleri de sunmaktadır. ING Bank’ın telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 0850 222 06 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden kayıp-çalıntı bildiriminde bulunabilir, banka ürünleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve müşteri temsilcilerine banka ile ilgili sorunlarınızı aktarabilirsiniz.


ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. ING Bank çağrı merkezinin diğer bankalara ait olan çağrı merkezine de örnek olması gerekiyor. Olması gerektiği gibi işletiyorlar. En önemli özellikleri ise çok hızlı bir şekilde operatörlere bağlanabilmek sanırım.

  2. ING Bank çağrı merkezinin diğer bankalara ait olan çağrı merkezine de örnek olması gerekiyor. Olması gerektiği gibi işletiyorlar. En önemli özellikleri ise çok hızlı bir şekilde operatörlere bağlanabilmek sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir