Index Bilgisayar, 1989 yılında kurulmuş olan bilgisayar ürünleri ve bileşenlerinin tedarik ve dağıtımını yapan bir firmadır. Faaliyetlerini sektörün lideri olan firmaları arasında yer alarak sürdüren Index Bilgisayar, dünya üzerinde bulunan 200’den fazla markanın ürünlerini Türkiye’ye getirerek dağıtımını ve satışını yapmaktadır.

Index Bilgisayar’ın grup şirketlerinin tamamının ürün kategorileri ve hizmetleri arasında Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Sunucular, Yazıcılar, Çevre Birimleri, Oem Ürünleri, Yazılım Orta Boy Sistemleri, İletişim Ürünleri, Bilgisayar/Tablet Ürünleri, Telefon/Tablet Aksesuarları, Sarf Malzemeleri, Taşınabilir Veri Depolama Medyası, Aksesuarlar, Kağıtlar, Kurumsal Ağ Sistemleri, Ağ Ekipmanları, Yapısal Kablolama Ürünleri, Kurumsal Santral Hizmetleri, Ağ Güvenliği Çözümleri, ADSL ve KOBİ, İletişim Çözümleri, Elektrikli Ev Aletleri, Oracle Çözümleri, Kurumsal Baskı Çözümleri, Servis Yedek Parça Çözümleri, OTVT Çözümleri, Lojistik Taşımacılık yer almaktadır.

Index Bilgisayar aynı zamanda 0212’li çağrı merkezi iletişim numarasına da sahiptir. Çağrı merkezi aracılığıyla Index Bilgisayar ve grup şirketleri tarafından tedarik edilen ürünler hakkında geniş kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezine 0212 331 21 21 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri çağrılarınıza cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!