İncehesap Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İncehesap, elektronik eşya satın almak isteyenlerin en sık tercih ettiği internet siteleri arasında yer almaktadır. Online alışverişi güvenilir bir şekilde yapabileceğiniz İncehesap, uygun fiyat seçenekleri üzerinden alışveriş yapmak isteyenlere hizmet sunmaktadır. Farklı markalara ait fiyat seçeneklerine ulaşabilmenizi sağlayan siteden binlerce farklı kategori seçeneğini inceleyebilir ve farklı markaların ürünlerini bir arada görebilirsiniz.

Markalar tarafından belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden karşılaştırma yapabileceğiniz İncehesap, aradığınız özelliklere veya marka seçeneklerine göre yapılabilecek incelemeleri sizlere sunmaktadır. Telefon, televizyon, notebook, laptop, bilgisayar, elektronik eşya ve mutfak gereçleri gibi farklı ürünleri inceleyebileceğiniz İncehesap, güvenilir alışveriş seçeneklerini de sizlere sunmaktadır.

Fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz site verilen siparişleri kargo ile en kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Isıtma sistemleri ve beyaz eşya gibi farklı kategorilere ait yapılan incelemeler sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duyduğu marka ve model seçeneklerine ulaşabilmesini sağlayan İncehesap aynı zamanda mobil uygulamaya da sahiptir. İncehesap sitesinin çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır.

İncehesap’ın çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0850 800 46 23 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün her anında erişebileceğiniz çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir