22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

ICBC Bank, Çin merkezli ICBC grubu tarafından Tekstil Bankası’nın satın alınması ve isminin değiştirilmesiyle kurulmuştur. 2015 yılının Kasım ayında kurulan ICBC Bank, bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş kapsamlı bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Banka kartları, kredi kartları, bireysel ve kobilere özel faizli krediler gibi hizmetler sunan ICBC Bank aynı zamanda sigorta, emeklilik ve kasa gibi farklı alanlarda da hizmet sunmaktadır.

ICBC Bank, İstanbul’da genel müdürlüğü bulunan ve Türkiye genelinde 44 şubesi ile 49 adet ATM’si bulunan bir bankadır. İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetleri de sunan ICBC Bank, müşterilerine sunduğu hızlı çözümler ve kaliteli bankacılık anlayışı ile takdir görmektedir.

ICBC Bank’ın aynı zamanda çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. ICBC Bank’ın çağrı merkezini arayarak ICBC Bank’tan aldığınız bütün bankacılık hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kayıp ve çalıntı kart başvurusu da yapabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecek olan ICBC Bank çağrı merkezi sayesinde kendi başınıza çözüme kavuşturamadığınız bütün sorunlarını halledebilirsiniz. Çağrı merkezini de aynı titizlikle yöneten ICBC Bank çağrı merkezine bağlanmak için 444 00 50 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!