Huggies çağrı merkezi telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1968 yılında Kimberly-Clark şirketine ait olarak piyasaya giren bebek bezi Huggies, 1961 yılında Procter & Gamble’ın kendi Prima ürününü tanıtmasına cevap olarak kendi ürünlerini geliştiren ünlü marka Huggies bebek bezleriyle geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Çocuklar için mendil üretimini de üstlenen markanın ürünleri arasında ıslak havlu, bebek bezi, külot bez, mayo bebek bezi, emici gece külodu gibi ürünler yer almaktadır.

150’den fazla ülkede satış yapan Huggies her geçen artan hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliği ile dikkat çeken bir markadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedefleyen Huggies, ebeveynlerin çocukları için en sık tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Huggies çağrı merkezi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır. Bebekler için oldukça konforlu olduğu için tercih edilen bir bebek bezi markasıdır. Huggies bebek ürünleri piyasasında, adı duyulmuş ve rekabet içerisinde olan sayılı ve köklü firmalardan birisidir.

Kimberly-Clark, ticari marka beyanı olarak, tüm adların logoların ve ticari markaların sahibidir

Huggies çağrı merkezi

  • Huggies Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 202 31 00
  • Huggies Mail Adresi : [email protected]
  • Huggies Merkez Şubesi Adresi : AND Plaza İçerenköy Mahallesi, Umut Sokak No.10-12, D:13 Ataşehir / İstanbul

Huggies çağrı merkezi telefon numarası” için bir yorum

  1. Huggies çağrı merkezine bağlanmak biraz zor olabiliyor. Ama bağlandığınız zaman sizinle iletişime geçen müşteri hizmetleri sorumlusu arkadaşlar konuya son derece hakimler. Bir siparişimle ilgili markayla sorun yaşamıştım. Kısa süre içerisinde sorunumu hallederek beni mutlu ettiler. Biraz da hızlı bağlanabilsek daha iyi olacak ama olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir