24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Tam adıyla Huawei Technologies Co. Ltd. Çin’de kurulmuş bir teknoloji markasıdır. Dünyanın 170 ayrı ülkesinde satış ve pazarlama yapan Huawei, iddialara göre dünyadaki her 3 kişiden birinin kullandığı bir markadır. Geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Huawei markası dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihaz üreticisidir.

170 bini aşkın çalışanı ile müşterilerine hizmet sunan Huawei, Ar-Ge merkezlerini Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa, Almanya, Belçika, İsveç ve Rusya gibi ülkelerde aktif olarak kullanmaktadır. Akıllı telefon, tablet, modem, bilgisayar ve telekomünikasyon alanlarında ürünler üreten Huawei bu ürünleri ile ilgili teknik destek de sağlamaktadır.

Türkiye’de son yıllarda cep telefonu modelleri ile de popüler bir hale gelen Huawei’nin çağrı merkezi numarası da mevcuttur. Çağrı merkezi aracılığı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Huawei’nin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 79 88 numarasını tuşlayabilirsiniz.

444 79 88 numarası üzerinden istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Huawei’ye iletebilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezi aracılığı ile Huawei markalı cihazlarınızda meydana gelen arızaları ve sorunları da çözebilirsiniz. Türkiye’nin de en popüler markaları haline gelen Huawei’ye dilerseniz resmi internet siteleri üzerinden de ulaşabilirsiniz.