7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

HSBC yani The Hongkong and Shanghai Banking Corporatio İngiltere merkezli bir bankadır. Türkiye’deki faaliyetlerine 1990 yılında başlayan HSBC’nin bankası İstanbul’dadır.

Türkiye’nin en sevilen bankaları arasında bulunan HSBC, bireysel ve kurumsal olarak bankacılık hizmeti vermektedir. Genel olarak kredi kartları, mortgage, kredi, sigorta, bireysel emeklilik, işletme sermayesi, büyüme, ödemeler, yatırımlar ve risk yönetimi gibi hizmetler de HSBC’nin sunduğu hizmetler arasındadır.

Bireysel ve kurumsal bankacılık olarak iki ayrı çağrı merkezi hizmeti sunan bankanın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz bireysel hizmetler için 0850 211 0 111 veya kurumsal hizmetler için 0850 211 0 424 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri üzerinden detaylı bir şekilde hizmet sunan HSBC, müşterilerinden gelen geri dönüşleri en hızlı şekilde değerlendirmektedir. Telefon bankacılığı hizmeti de alabileceğiniz numaraları kullanarak aynı zamanda internet bankacılığı hizmetleriyle ilgili işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Türkiye’nin en fazla tercih edilen bankalarından olan HSBC çağrı merkezi üzerinden kayıp-çalıntı kart bildirimi kredi kartı borç sorgulama ve ödemeler gibi pek çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!