H&M Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hennes & Mauritz İsveçli ünlü bir hazır giyim firmasıdır. 1947 yılında kurulan H & M erkek, kadın, genç ve çocuk kategorilerinde en trendy ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli binlerce farklı ürünü müşterilerine sunan H & M, geniş ürün yelpazesi ile milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmış bir markadır.

Dünya üzerinde 6000’i aşkın mağazası olan ve 60.000’den fazla personeli bulunan H & M markasının aynı zamanda çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı sayesinde satış öncesinde ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynı çağrı merkezini kullanarak ödemeler esnasında yaşadığınız sıkıntılara çözüm bulabilir ve satış sonrasındaki yaşayabileceğiniz sorunlar ile ilgili de destek alabilirsiniz. H & M firmasının yetkililerine ulaşmak istiyorsanız 0212 315 33 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.


H&M Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. H&M siparişlerimle ilgili yaşadığım bir sorunda çağrı merkezini aradım. Müşteri temsilcileri siparişim ile ilgili sorunu hızlı bir şekilde çözdü. Müşteri temsilcilerine doğrudan bağlanabilmekte çok kolay…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir