2001 yılında kurulan Hepsiburada, kurulduğu ilk günden beri müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Sürekli büyüyerek yoluna devam eden Hepsiburada Türkiye’nin en iyi online alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. 30 kategoride 13 milyona yakın ürün yelpazesiyle hizmet veren Hepsiburada, e-ticaret kavramını Türkiye’ye sevdiren siteler arasındadır.

Pek çok farklı ödüle laik görülen Hepsiburada 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası olmaya da hak kazanmıştır. 2013 yılında yılın e-ticaret sitesi seçilen Hepsiburada ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmektedir. Hepsiburada üzerinden 14:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizin aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Güvenilir alışveriş yapabileceğiniz Hepsiburada, kolay iade imkanını da sizlere sunmaktadır. Böylelikle memnun kalmadığınız ürünleri kolay bir şekilde iade edebilirsiniz.

Hepsiburada markasının müşteri hizmetleri numarası da vardır. 0850 252 40 00 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Haftanın her günü saat 08:00 ile 24:00 arasında ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri sayesinde yaşadığınız sorunları müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Sorunlarınıza hızlıca çözüm bulabileceğiniz Hepsiburada müşteri hizmetlerine istek, soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Kullanıcıların en fazla yaşadığı sorunlar için destek veren çağrı merkezini arayarak kargo sorunları ve ürün değiştirme gibi sorunlarınızı da çözebilirsiniz. Hepsiburada çağrı merkezi sayesinde kendi başınıza çözüm üretemediğiniz sorunlarınızı çözebilirsiniz.