Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1998 yılından beri hayatımızın bir parçası olan Hepsiburada, Türkiye’nin en büyük e-ticaret yani çevrimiçi alışveriş sitelerinden birisidir. Tedarikçi firmalar ile yaptığı anlaşmalar sayesinde birçok ürünü bizzat kendileri paketleyerek teslimat sağlamaktadır. Hepsiburada bu özelliği sayesinde N11, Gittigidiyor, Sanalpazar gibi benzeri çevrimiçi alışveriş sitelerinden farklı bir konumdadır. Bu yüzden yaptığınız alışverişlerde muhatap olmanız gereken tek yer kendileridir. Güvenilir bir şekilde online alışveriş yapabilmenizi sağlayan ünlü marka pek çok farklı ürün kategorisiyle de dikkat çekmektedir.

700.000’i aşan ürün yelpazesiyle birlikte hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı kargo (ki şuanda Aras Kargo) ile gönderileri sorunsuzca teslim etmektedir. Hepsiburada üzerinden yapılan alışverişlerde genellikle karşılaşılan sorunlar arasında kargolama süreci yer almaktadır. Hızlı gönderi simgesinin yer aldığı ürünler aynı gün veya sipariş verdiğiniz saate göre ertesi güne sarkarak gönderilirken, bu ibarenin yer almadığı ürünler 2-7 iş gününe sarkabilmektedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0850 252 40 00

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Direk Bağlanma:

Hepsiburada İletişim Formu


Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için 5 yorum

  1. Hepsiburada’nın çağrı merkezi biraz geç bağlanıyor ama müşteri temsilcileri konu ile bilgi sahibi. Siparişim ile ilgili yaşadığım bir problemi kısa süre içerisinde çözerek beni mutlu ettiler. Teşekkür ederim.

  2. !9/06/2020 tarihinde verdiğim sipariş halen elime ulaşmadı lütfen şu kargunuza bir uyarı veya talimat verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir