Halk Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Son yıllarda adını sık sık duymaya başladığımız bireysel emeklilik sistemi, kişilerin daha rahat bir emeklilik dönemi yaşayabilmeleri için ortaya çıkmıştır. Bireysel emeklilik kişilerin emekliliği süresi boyunca daha rahat bir yaşam sürebilmelerini sağlar. Özel bir emeklilik sistemi olarak geliştirilen bireysel emeklilik sistemi emeklilik maaşına ek gelir sağlar.

Bireysel emeklilik programından emekliliğe hak kazanabilmek için 56 yaşını doldurmak ve en az 10 yıl boyunca ödeme yapılmış olması gerekir. Şartlar sağlandığı takdirde bireysel emeklilik programından emeklilik hakkı elde edebilirsiniz. Halk Hayat Emeklilik’te ülkemizde bu sistemi sunanlar arasında yer almaktadır.

1 Ocak 2013 tarihi itibariyle devlet katkısı da eklenmeye başlayan bireysel emeklilik sistemi sonucunda sisteme yatırılan her para için %25 oranında devlet katkısı da almış oluyorsunuz. Halk Emeklilik genel merkezi İstanbul’da olan markalar arasındadır. Halk Emeklilik aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Halk Emeklilik çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 44 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre çağrılarınıza hızlı bir şekilde cevap verilecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir