Farklı ürün çeşitlerini müşterilerine sunan Gön markası internet sitesi üzerinden de satışlarını devam ettirmektedir. Ayakkabı, bot, çanta, kemer ve cüzdan gibi ürünler sunan markanın Ankara’da mağazaları bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ürün seçenekleriyle dikkat çeken Gön, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerine geniş bir fiyat aralığında ürün sunan Gön, yeni sezona uygun ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti de sunan Gön, dört mevsime uygun olarak hazırlanan farklı ürünler sunmaktadır. Fırsat ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa çıkartan Gön, internet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir markadır.

Şeffaf bir çalışma sergileyen Gön, uzun yıllardır ayakkabı üretimini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını her geçen gün bir üst noktaya taşıyabilen Gön, Türkiye’nin tüm bölgelerine ürün pazarlamaktadır. Gön markasının aynı zamanda müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

Hafta içi her gün 08:30 ile 18:30 arasında arayabileceğiniz çağrı merkezini Cumartesi günleri 08:30 ile 13:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden Gön ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!