30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1991 yılında Kadıköy’de kurulan teknoloji marketi Gold Bilgisayar, Türkiye genelinde 50’yi aşkın mağazasında 1000’i aşkın personeliyle hizmet sunmaktadır. Bilgisayar, telefon, TV, oyun, beyaz eşya, saat, kişisel bakım aletleri, spor, aksesuar gibi farklı kategorilerde hizmet sunan Gold Bilgisayar uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çekmektedir.

Gold Bilgisayar’ın ilk hipermarket mağazası Bahçelievler’de açılmıştır. Hızlı bir şekilde büyüyen ve müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmeyi başaran Gold Bilgisayar, milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmış ünlü bir markadır.

Eurotech bilgi sistemeleri ananom şirketi tarafından 1991 yılında kurulan gold bilgisayar internet üzerinden bilgisayar donanım , yazılım ve sistemleri satmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetine önem veren bu kaliteli firma günümüzdeki kullanıcıların favorisi olmuş bulunmaktadır.

Gold bilgisayar iletişim bilgileri ile alakalı daha fazla bilgiyi ve size en yakındaki şubelerini öğrenmek için web sitesindeki ilgili bolüme  girip oradan öğrenebilirsiniz.

Gold bilgisayar Çağrı merkezine direk bağlanmak için : (216) 232 22 56

Ayrıca iletişim bölümünde yer alan mail hizmeti üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Sizde müşteri deneyimlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin , alttaki yorum kısmına gerekli veya ilgili detayları iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!