2001 yılında kurulan Gittigidiyor uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. E-ticaret denildiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında bulunan Gittigidiyor 2011 yılında eBay bünyesi altına girmiştir. Sektöründe öncü konumda olan marka Gittigidiyor, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’nin en beğenilen ve en fazla tercih edilen online alışveriş siteleri arasında bulunan Gittigidiyor bireysel satıcıların ve işletmelerin sanal mağaza açmalarına da imkan sağlamaktadır. E-ticaret dünyasına büyük adımlar atan ve bu dünyaya katkı sağlayan Gittigidiyor’un 184’ten fazla çalışanı vardır.

Marka değeri her geçen gün artmaya devam eden Gittigidiyor mağazalarında ev, ofis, kozmetik elektronik, hobi ve eğlence ürünleri, otomobil ve spor ürünleri gibi pek çok farklı ürün yer almaktadır.

Sıfır risk sistemi ile çalışarak satıcıları ve alıcıları koruyan Gittigidiyor ürün satışını satıcıların yapmasından sonra kullanıcı onayını alarak ödemeleri hesaplara göndermektedir. Türkiye’nin en güvenilir online alışveriş mağazalarından olan Gittigidiyor aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. 0850 252 32 29 numarası üzerinden Gittigidiyor çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Günün her anında ulaşabileceğiniz Gittigidiyor’un müşteri temsilcilerine dilerseniz resmi internet sitelerinde yer alan iletişim formunu doldurarak da ulaşabilirsiniz.