Gearbest Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

11 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Gearbest Çinli Teknoloji Firması olarak adlandırılan bu web sitesi uygun promosyonları ile dünyanın heryerine ürünlerini ulaştırmaktadır , Başta Xiaomi  olmak üzere binlerce teknolojik ürün seçeneği ile uygun hizmet vermektedir. Uygun fiyatlı ürün seçenekleri sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı başaran Gearbest aynı zamanda özel kampyanalarıyla da hedef kitlesini genişletmektedir.

Black friday ve ayın belirli günlerinde indirimler ve indirim kuponları ile piyasadan daha uygun fiyata ürünlerini alabilirsiniz.

Vereceğiniz kargo firmasına göre 14 gün ile 30 gün arasında teslim alabilirsiniz.

Türkiye’de bir destek numarası olmayıp mevcut ürünlerle alakalı indirimleri donanımhaber sitesinden takip edip avantajlı kampanyalardan paylaşabilirsiniz.

Gearbest genelde youtuberlara klavye hoparlor yollayarak kendi reklamını bolca yapmaktadır. renkli klavye diye tabir edilen rengi devamlı değien klavye bu siteden türemiştir.

Gearbest çağrı merkezi veya gearbest iletişim numarası maalesef ülkemiz için hizmet vermemektedir

Fakat alttaki kontak sayfasından veya facebook sohbet sayfasından ulaşıp veya ticket atıp  bilgi alabilirsiniz.

Gearbest Çağrı Merkezi


Gearbest Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için 7 yorum

  1. Bu gear best nasıl iletişime geçilir ürün kac günde gelir cocuk tableti sipariş verdim 15 gun oldu bı bılgı yok telfon yokmu bunların kımden bılgı alcaz bılen varmı

  2. merhaba Tepe Gümrük adına 23.05.2019 tarihinde aldığım ürün hala gelmedi kargo takip numarasını tüm kargo şirketlerine sorgulattım bu takip numarası bize ait değil diyorlar yurtdışı tabanlı bir site olduğu için sonuç alamıyorum konuyla ilgili dönüş bekliyorum teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir