18 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:444 0 333

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan bir bankadır. Düşük faiz oranları ve ilgi çekici ürünleriyle milyonlarca kişiye hitap etmeyi başaran Garanti Bankası, en güvenilir bankalar arasında yer almaktadır. Geniş ATM desteği ve müşteri hizmetleri desteği ile dikkat çeken Garanti Bankası sayesinde finansal işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Müşteri Hizmetleri uzun süredir devam etmekte olup bankanın isim değiştirmesiyle birlikte BBVA Garanti müşteri hizmetleri olarak güncellenmiştir. 

Garanti Bankası aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden de müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Garanti Bankası’nın çağrı merkezine bağlandığınız zaman müşteri temsilcileriyle görüşerek bankacılık işlemleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Garanti müşteri hizmetleri numarasını arayarak dilediğimiz sorunu iletebiliriz ancak bilirsiniz ki çoğumuz müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda sıkıntılar yaşarız. Sizler için araştırma yaparak en hızlı saatlerce hatta beklemeden direk müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkün. Bu sayede bankaya gitmeden istediğiniz işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Garanti bankası müşteri hizmetleri bağlanma yollarındaki güncel değişikliklere ise; https://www.direkbaglanma.net/garanti-bankasi-iletisim-musteri-hizmetleri-bbva-cagri-merkezi-telefon-numarasi.html bu adresten ulaşabilirsiniz.

Garanti bankası müşteri temsilcisine direk bağlanarak acil para yatırma, para aktarma veya kredi kartınız çalınması durumunda gibi bunun gibi bazı durumlarda direk müşteri temsilcisine bağlanıp sıkılıp, beklemeden hemen işlemini yapabilirsiniz… Garanti bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmak  için aşağıda yazdığım kısa paylaşımımı okuyarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz…

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma:

İlk önce ” 0850 222 0 333” veya ” 444 0 333” arayın.

Ardından telesekreter konuşmaya başlamaktadır.

Sonra arka arkaya ” 1 3 5 tuşlayarak direk müşteri temsilcisine bağlanacaksınız….

Tüm anlatılanların dışında, yetkililere ulaşmanın ve şikayetinizi dileklerinizi iletmenin bir yolu daha bulunmaktadır. Garanti bankasının kendi web sitesindeki https://www.garantibbva.com.tr/ssl/iletisim_formu#calcContent=UID4860239 adresine tıklayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!