24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1946 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan Garanti Bankası’nın 15 milyonu aşkın müşterisi bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük 2. özel bankası olan Garanti Bankası, özel kampanyaları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çekmeyi başarmış bir bankadır. Türkiye’de 984, Kıbrıs’ta 6, Lüksemburg ve Malta’da birer adet şubesi olan Garanti Bankası’nın toplam 992 şubesi bulunmaktadır.

Hemen her yerde kolaylıkla ulaşabileceğiniz ATM’leri olan Garanti Bankası, ulaşılabilirliği ile de ön plana çıkan bir bankadır. Garanti Bankası’nın aynı zamanda 7 gün 24 saat boyunca erişebileceğiniz bir çağrı merkezi de bulunmaktadır. Sesli yanıt sistemiyle sorularınıza cevap sunabilen çağrı merkezini arayarak sesli komutlar ile istediğiniz menüye ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası çağrı merkezini tuşlama yaparak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kayıt kart bildirimi, banka ve kredi kartı işlemleri, bankacılık işlemleri, internet ve cep bankacılığı ile ilgili işlem yapabileceğiniz Garanti Bankası çağrı merkezinden güncel kampanyaları ve fırsatları da öğrenebilirsiniz.

0850 222 0 333 ve 444 0 333 numaraları üzerinden ulaşabileceğiniz Garanti Bankası çağrı merkezine ulaşarak müşteri temsilcilerine bağlanabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkililere bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi günün yoğunluğuna göre kısa bir süre sizi bekleterek çağrılarınıza cevap vermektedir.  

Çağrı merkezini puanlayın!