İtalya’nın başkenti olan Milano’da kurulan Flormar markası 1970 yılında kökeni Türk olan Şenbay ailesinin satın almasıyla birlikte Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır. Makyaj, cilt bakımı, kozmetik, takı ve aksesuar gibi geniş ürün hacmi ve kaliteli malzemeleriyle en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

%21’lik pazar payı ile birlikte Türkiye’nin 1 numaralı makyaj markası olduğunu iddia eden Flormar, gelişen pazarlar başta olmak üzere 7 kıta ve 93 ülkede rekabet içerisinde yer almaktadır. Özellikle kadınların vazgeçilmez markaları arasında bulunan Flormar, satış öncesi verdiği destek kadar satış sonrasında da müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Ürünler hakkında bilgi, iade, değişim ve tester talepleriniz için Flormar markasının çağrı merkezinden de yararlanabilirsiniz. Haftanın 6 günü çağrı merkezini mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

Flormar alışverişlerinizde yaşayabileceğiniz sorun ve talepleriniz için de çağrı merkezini kullanabilirsiniz. İstek, öneri, şikayet ve sorularınız için 0850 333 0 319 markasını kullanabilirsiniz. İade ve değişim işlemleri gibi konularda da çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken markanın müşteri temsilcilerine istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!